Tök jó hét

A szünet előtti utolsó hetet az ősz bűvöletében,a munka és tanulás mellett kis mókázással töltöttük és megrendeztük a “Tök jó”hetet.
Kedden rendhagyó “Hozd bármiben a cuccod!” nappal kezdtünk.Elképesztő,milyen kreatív és mókás hordeszközöket találtak ki a gyerekek és szüleik.Volt szennyeskosár,kisállat hordozó,bőrönd,kalitka,batyu, szemetes és diszperzites vödör,babakocsi,de még wc tartály is…igen,jól látod!🙂
Ezután szerdán volt egy kis fotózkodás, őszi színekbe öltözve az újonnan készített selfie fal előtt.Ez is nagyon jó hangulatban telt.
Csütörtökön tökfaragó versenyt rendeztünk,amire több,mint 100 pályamű érkezett!Csodás,szebbnél szebb alkotások születtek!Le a kalappal minden tökfaragó előtt!A szavazás eredményét őszi szünet után tudjátok majd meg!Csütörtök este pedig megrendeztük a legkisebb tanulóinknak a “Tökmagavatót”,ahol az elsős picikék egy játékos,bátorságpróba után igazi, vérbeli Szent Orsolyás elsősökké lettek. Volt itt minden,zene,játék,tök,süti,tea,zsákbamacska,minden,mi szem-szájnak ingere!(SzMK-anyukák,szuperek vagytok,köszönjük!)
Remélem jól érezték magukat a tanulóink a héten,egy biztos,hogy mi rendesen elfáradtunk!
Nem mellesleg, mindezek mellett a városi floorball diákolimpián minden csapatunk parádés teljesítménnyel nyert minden korosztályban.Ez tényleg egy “Tök jó hét” volt!
A következő képekkel kívánunk diákjainknak,szüleiknek,munkatársainknak kellemes őszi szünetet!